İNCEK-GÖLBAŞI BASKETBOL KURSU

blog yazısı ekle !

İNCEK-GÖLBAŞI BASKETBOL KURSU

İNCEK-GÖLBAŞI BASKETBOL KURSU

Basketbolda sayı üretmenin en büyük yetenek gerektiren kısmı bence 3 sayı atmaktır. Bunun için ciddi bir çalışma ile kendimizi geliştirebiliriz. Fakat bu oyuncu kimliğine göre ve yapısına göre de değişen bir unsurdur. Benim şu an dünyada en beğendim dış saha atıcısı Stephen Curry. Benim ilk olarak dünya kupasında izlediğim bu oyuncu Amerika'nın daha çok gençlere yönelik ve as'larını almayarak geldiği bir turnuvada yıldızlaştı. Turnuvada takımının şampiyon olmasında büyük pay sahibi olmuştu. Ama yaptığı işler gerçekten çok çalışılması gereken ve yıllarca yapılmış bir çalışmasının sonucu. Aşağıda Stephen Curyy'nin attığı sayısız 3'lüklerin bulunduğu bir video var.


Sitemizdeki tüm Basketbol Kurslarına AnkaraBasketbolOkullari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara Basketbol KursuAnkara Basketbol Kursları


Gördüğünüz gibi her basketbolcunu yapamayacağı kadar iyi 3'lük atıyor ve çok rahat. Bu olay bir tek çok çalışarak kazanılan ve ciddi antrenmanlar yaparak olabilecek bir yetenek. Ülkemizde yeni Stephen Curryler yetiştirmek için kulüplerin altyapılar, okulları ve kursları bulunuyor. Ankara'da İncek-Gölbaşı Basketbol Kursunda bu konuda size profesyonel koçlar eşliğinde çok iyi bir antrenman programı eşliğinde müthiş bir yetenek sahibi olabilirsiniz.

Hidayet Türkoğlu Basketbol ve Spor Okulları - Çayyolu

Çayyolu

devamını oku... Adres: Alacaatlı Mahallesi 3354 / 1. sokak No: 6 Çayyolu - Ankara

Atakule Spor Akademisi

Çankaya

Serüvenimiz 2005 yılında Çankaya Spor Kulübü adı altında başlayıp, 2009 yılından itibaren Atakule Basketbol Akademisi olarak devam etmektedir. 6 – 17 yaş aralığında öğrencilerimize basketbol, voleybol, jimnastik ve futbol branşlarında hizmet vermekteyiz. Çocuklara, dostluğu, iyi iletişim kurmayı, takım ruhuyla çalışmayı, paylaşmayı, spor yapmanın disiplinini aşılayarak, hayatlarının her alanında kullanabilecekleri bir yaşam tarzı kazandırmayı amaçlamaktayız. Atakule Spor Akademisi olarak; küçük yaşlarda disiplinli hareket etmeyi, takım içinde var olmayı tecrübe eden çocukları, ilerde seçecekleri mesleklerde de bir adım önde olma düşüncesiyle yetiştirmekteyiz. Antrenman faaliyetlerimizin dışında öğrencilerimizin ders çalışmaları ve kitap okumaları için zaman ve mekan yaratmaya çalışarak, kötü alışkanlıklardan uzak tutmaya ve hedeflerini gerçekleştirmeleri yönünde teşvik etmekteyiz. Kulüp takımlarımızın düzenli olarak yurt dışına turnuvalara katılmaları, çocuklarımızın hem eğitimsel hem de kültürel olarak gelişimlerine katkı sağlamaktadır. Özel turnuvalarda ve resmi altyapı liglerinde lisanslı oyuncu olarak oynamalarına imkan sağlayarak, 15 kişilik antrenör kadromuzla, çocuklarımızı kendine güvenen, takım ruhuyla hareket edebilen, paylaşmanın gücünü anlayan ve spor disiplini kazanmış bireyler haline gelmeleri için çalışmaktayız.

http://www.atakulesporakademisi.comdevamını oku...
Adres: Hoşdere Caddesi No:187 Çankaya Lisesi Çankaya-Ankara

Tekno Basketbol Okulu

Çayyolu

devamını oku... Adres: Koru Mah. 2628. Sokak Çayyolu-Ankara


Sitemizdeki tüm Basketbol Kurslarına AnkaraBasketbolOkullari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara Basketbol KursuAnkara Basketbol Kursları