Ankara Yaz Okulları

Yaz Okulları Ankara Basketbol Okulları

YAZ OKULLARI

Yaz okulu; normal öğretim yılı içerisi haricinde yaz mevsiminde geçerli olan eğitim programıdır. Yaz okulunda zaman ayırılamayan ilgi alanlarında daha fazla vakit avantajı saylayarak başarıyı yakalamak çok daha kolay olacaktır.

Yaz okullarında çocuklar yaşıtları ile hem eğlenceli vakit geçirecek hem de basketbol, futbol, voleybol, tenis, jimnastiği öğrenmiş olacaklardır. Yaz okullarında basketbol, futbol, voleybol, jimnastik, tenis gibi faaliyetlerde yeterli katılımcı sayısına ulaşı...
devamı...

Basketbol Okulu Ara

toplam 19 sonuç bulundu.
1 - 19 arası gösteriliyor.
Yaz Okulları Ankara Basketbol Okulları

YAZ OKULLARI

Yaz okulu; normal öğretim yılı içerisi haricinde yaz mevsiminde geçerli olan eğitim programıdır. Yaz okulunda zaman ayırılamayan ilgi alanlarında daha fazla vakit avantajı saylayarak başarıyı yakalamak çok daha kolay olacaktır.

Yaz okullarında çocuklar yaşıtları ile hem eğlenceli vakit geçirecek hem de basketbol, futbol, voleybol, tenis, jimnastiği öğrenmiş olacaklardır. Yaz okullarında basketbol, futbol, voleybol, jimnastik, tenis gibi faaliyetlerde yeterli katılımcı sayısına ulaşıldığı zaman yaz okulları açılmaktadır. Yaz okulları yurtdışında eğitim alınabileceği gibi ülkemizde d e bu faaliyetlerde hizmet veren birçok okul açmıştır. Yaz okullarında Türkiye özellikle Ankara gibi büyük şehirlerde kesinlikle eğitim programları veya faaliyetleri güvenlik unsuru öncelikli olarak hazırlanmıştır.

Ankara da yaz okulu hizmeti veren kurumlar da Eğitimi veren hocalar alanında uzman, gerekli donanıma sahip kişiler tarafından öğrencilere yaz okulunu sevdirmek ve yukarıdaki faaliyetlerin temelini sevdirerek öğretmek amaçlanmaktadır. Aynı zaman da denetim gerekli gözetmenler tarafından yapılarak kurumların kaliteli ve elit yapısı korunmaktadır. Ankara bu konuda şanlı bir ilimizdir. Yoğun okul hayatının stresini atmak isteyen gençlere, çocuklara ebeveynleri tarafından sunulabilecek en büyük imkândır. Çocuklar Ankara da bulunan yaz okullarında hem sosyalleşecek hem de spor faaliyetleri kafalarını daha kolay boşaltmaları sağlanacaktır. Ankara da bulunan yaz okulları yapılacak faaliyet türüne uygun olarak teknolojinin en son durumuna uygun olarak hazırlanmıştır. Tüm araç-gereç, spor malzemeleri dünyaca bilinen markalar ile gençlerin ihtiyaçlarına uygun olarak emin edilmiştir.

Ankara Basketbol yaz okullarının amacı;

 • Gençlerde vücut gelişimini sağlamak
 • Boy uzamasında yardımcı olur.
Ankara Futbol yaz okullarının amacı;

 • Gençlerin/çocukların güvenliği korunan alanda top oynamalarını sağlamak
 • Alanlarında profesyonelleşme sağlamak
 • Ankara Voleybol yaz okullarının amacı;
 • Bu alana ilgisi olan gençleri alıştırmak
 • Programlı çalışmayla gündelik hayatta da planlı olmayı öğretmek
Ankara tenis yaz okullarının amacı;

 • Başarı duygusunu kazandırmak
 • Evrensellik kavramının ne demek olduğuna inanmalarını sağlamak
Ankara jimnastik okullarının amacı;

 • Vücuttaki tembel kasları çalıştırarak vücuda yeni form kazandırmak
 • Zihinsel rahatlamayla duyguları kontrol edebilme yeteneği kazandırmak
Son yıllarda Ankara da bulunan yaz okulları çevre okullara göre standartlarını yükseltmiştir. Böylece katılımcıların hayal ettiğinden daha fazlasını sunmaktadır.