CEBECİ-MAMAK-ABİDİNPAŞA BASKETBOL OKULU

blog yazısı ekle !

CEBECİ-MAMAK-ABİDİNPAŞA BASKETBOL OKULU

CEBECİ-MAMAK-ABİDİNPAŞA BASKETBOL OKULU

Basketbolda skor üretmek için şut atmak temel özelliktir. Bu özelliği geliştirmek için her antrenmanda şut antrenmanları yapmalıyız. Basketbol diğer sporlara nazaran daha çok tekrar çalışması gerektiren ve her yaş grubunda bu tekrar çalışmalarını yapmamız gereken bir spordur. Sahada bu görevi üstlenen oyuncular bulunur ama özellikle kısalar dıştan iyi şut atarlar ama uzunlar bu konuda biraz zayıftır, onlar daha çok pota altında sayı bulurlar. Her antrenmanda şut tekniğini ve isabetli şut atmanın çalışmasını yaparsak kusursuz bir oyuncu oluruz bu alanda. Bunun için daha çok bireysel çalışmalar yapılır fakat basketbol kariyeriniz boyunca bu özelliğin kaybolmaması için antrenmanlardan sonra bile tekrar edin. Aşağıda şut geliştirme ile alakalı bir videomuz bulunuyor.


Sitemizdeki tüm Basketbol Kurslarına AnkaraBasketbolOkullari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara Basketbol KursuAnkara Basketbol Kursları
Dünyada kulüpler, kurslar veya okullar bu konuda oyuncuların başında tecrübeli isimler tutarak bu önemli konuda daha fazla gelişim sağlamayı amaçlar. Ülkemizde Ankara'da Cebeci-Mamak-Abidinpaşa Basketbol okulunda şut geliştirme konusunda profesyonel koçlardan eğitim alabilirsiniz. Bu eğitimler sizin profesyonel hayatta ileri taşıyabileceğiniz kariyer için ilk adımlar olacaktır.

Kiv Spor Akademisi

Kızılay

devamını oku... Adres: Korkut Reis Mahallesi Yeşilırmak Caddesi No:2 ( Sarar İlköğretim Okulu Spor Salonu ) Kızılay-AnkaraSitemizdeki tüm Basketbol Kurslarına AnkaraBasketbolOkullari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara Basketbol KursuAnkara Basketbol Kursları