ÜMİTKÖY-KONUTKENT-ÇAYYOLU BASKETBOL KURSU

blog yazısı ekle !

ÜMİTKÖY-KONUTKENT-ÇAYYOLU BASKETBOL KURSU

ÜMİTKÖY-KONUTKENT-ÇAYYOLU BASKETBOL KURSU

Basketbol sürenin önemli olduğu spor dallarından birisidir ve bu vakti en iyi şekilde değerlendirmek gerekir. Öncelikle top bizim yarı alanımızdayken rakip yarı alana mümkün olduğunca hızlı gitmeliyiz. 24 saniye kuralı gereği bu süreyi en iyi şekilde kullanabilmek için çok iyi dribbling yapmamız gerekir. Yani top sürüş hızımız iyi seviyelerde olmalıdır. Bunun için antrenmanlar ayrıca koordinasyon ve fiziksel çalışmalar yaparak top sürüş hızımızı arttırabiliriz. Artık günümüz sporunda her şey hız hem futbol hem basketbol bu spor dalları son yıllarda git gide hızlı oynanmaya başladı buda temponun yüksek olmasını sağlıyor. Aşağıda bu konuyla ilgili bir video bulunuyor.Sitemizdeki tüm Basketbol Kurslarına AnkaraBasketbolOkullari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara Basketbol KursuAnkara Basketbol KurslarıBu özellik ile temponun artması yorgunluğunda ilerleyen dakikalarda artması demektir. Bunun için formumuzu her zaman üst seviyelerde tutmalıyız. Profesyonel koçlar günümüzde bu form grafiğini korumak ve stabil bir halde tutmak için çeşitli antrenman programları uygular. Dünyada artık günümüzde bu kadar önemli bir özelliği geliştirmek çok önemli bir hale geldi artık. Ülkemizde de başkent Ankara'da Ümitköy-Konutkent-Çayyolu Basketbol Kursunda top sürme konusunda profesyonel koçlardan gerekli eğitimi alarak günümüz basketboluna ayak uydurabilirsiniz.

Hidayet Türkoğlu Basketbol ve Spor Okulları - Çayyolu

Çayyolu

devamını oku... Adres: Alacaatlı Mahallesi 3354 / 1. sokak No: 6 Çayyolu - Ankara

Tekno Basketbol Okulu

Çayyolu

devamını oku... Adres: Koru Mah. 2628. Sokak Çayyolu-AnkaraSitemizdeki tüm Basketbol Kurslarına AnkaraBasketbolOkullari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara Basketbol KursuAnkara Basketbol Kursları