ETLİK-KEÇİÖREN BASKETBOL KURSU

blog yazısı ekle !

ETLİK-KEÇİÖREN BASKETBOL KURSU

ETLİK-KEÇİÖREN BASKETBOL KURSU

Basketbolda takım oyunu ve uyumu diğer sporlara nazaran daha fazla olmalıdır. Çünkü bir oyuncu diğer oyuncunu aklını okuyarak bir iş yaparsa maça her zaman önde başlar. Şimdiki konumuz "Alley Opp" yani bir oyuncu topu çemberin üstüne pas şeklinde atar ve diğer oyuncu bunu smaç şeklinde tamamlar. Bu olay anlatıldığı şekilde tam bir takım oyunu ister ve bu uyumu sağlamak ciddi bir zaman ve çalışma ister. Bunun için antrenmanlarda takım halinde ciddi bir çalışma yapmak lazım ve antrenman sonrası bu tekrarları devam ettirmemiz gerekiyor. Alley Opp sadece skor anlamına da gelmez. Ayrıca takım böyle klas bir basket sonra hareket kazanır ve seyircileri coşturur. Aşağıda 2014-2015 sezonuna ait bir Alley Opp videosu var.


Sitemizdeki tüm Basketbol Kurslarına AnkaraBasketbolOkullari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara Basketbol KursuAnkara Basketbol Kursları


Bunu en iyi yapan oyuncular öncelikle asist yapan oyuncular ve sahadaki uzunlardır. Ülkemizde bunu yapmak ciddi bir çalışma ister. Çünkü bizim ülkemizde Amerika'da olduğu kadar atletik oyuncular yok. Ülkemizde başkent Ankara'da Etlik-Keçioren Basketbol Kursunda profesyonel koçlarla Alley Opp yapmak için gerekli yardımı alabilirsiniz. Bunu yapmak atletik bir yapı gerektirir ve bunu antrenmanlar dışında ayrı bir çalışmayla kazabilirsiniz.

Final Akademi Spor Okulları

Keçiören

devamını oku... Adres: Osmangazi Mah. Aşıkpaşa Cad. Final Okulları Keçiören Kampüsü Keçiören - Ankara

Meteoroloji Spor Kulübü

Keçiören

Meteoroloji Spor Kulübü olarak 3-18 yaş arasında basketbol, voleybol, cimnastik, taekwondo ve okçuluk branşlarında hizmet vermekteyiz. Çocuklarımıza spor alışkanlığını kazandırarak, iletişim becerilerinin, liderlik becerilerinin, özgüvenlerinin artmasını amaçlamaktayız.

Bunun yanı sıra işinde uzman, ilgili bölümlerden mezun antrenörlerimizin hazırladığı antrenman programlarıyla yalnızca sahanın içine değil, sahanın dışına da etki etmekteyiz. Uyku ve beslenme saatlerini; bedensel sağlık ve fiziksel gelişimi pozitif etkileyecek antrenman programlarımızla, çocuklarımıza disiplinli hareket etme alışkanlığını kazandırıp, eğitim hayatlarında ön plana çıkmalarını, kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını sağlamaktayız.devamını oku...
Adres: Kalaba Mahallesi Halıç Sokak No:1 Keçiören - AnkaraSitemizdeki tüm Basketbol Kurslarına AnkaraBasketbolOkullari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara Basketbol KursuAnkara Basketbol Kursları